Kılıçdaroğlu’nun İzmir mesaisi başladı

Kılıçdaroğlu’nun İzmir mesaisi başladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri ile birlikte İzmir’e geldi. Kılıçdaroğlu programı kapsamında Büyük Efes Oteli’nde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in sunumuna katıldı.

Basına kapalı devam eden görüşmede Soyer’in “İktidara giden yolda İzmir’in sosyal demokrat belediyecilik çözümleri” temalı sunum yaptı.

Toplantı sonrası basın mensuplarına verdiği kısa bir demeç veren Kılıçdaroğlu, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ve ilçe belediye başkanlarını hizmetlerinden dolayı kutladı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in 3 yıllık başkanlık sürecinde yaptığı icraatları anlattığı sunumla başlayan programda  Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları yer aldı. Yaklaşık 2 saat süren sunum çıkışı gazetecilerin “sunum nasıldı?” sorusunu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, sunumun verimli geçtiğine vurgu yaparak, “Gayet güzel…  Başkanımızı (Tunç Soyer) ve bütün ekip arkadaşlarını yürekten kutluyorum. İzmir’e hizmet ediyorlar çok da güzel hizmetler var” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM